Nástěnka

Nejnovější diskuze

Ježdění Doudlevce -15. 07., 13:59-Chroust
Odkazy na zajímavé stránky -15. 07., 08:38-Mener
Dětskoorienťácká Otava 2024 -12. 07., 18:31-Planja
Lubošek 50 -10. 07., 10:05-Medvěd
Hopsa, hejsa do Brandejsa -24. 06., 08:52-Zlý Martin

Plán akcí

26.7.-28.7.Kanufest Roudnice
31.7.-4.8.OO
23.8.-25.8.Lipno Čertovy proudy
31.8. Lubošek 50
3.9.Vydávání materiálu na Úhlavu

Přihlášení

Jméno: Heslo: Registrace
Zapomenuté heslo

Info o oddíle Historie oddílu Zvelebení loděnice Mládež

Informace o našem oddíle

Kdo jsme?

Jsme vodácký oddíl z Plzně. Máme zhruba 80 členů, přičemž aktivně nás jezdí na vodu asi tak 30. Slovem aktivně mám na mysli účast v soutěžích Českého poháru vodáků, návštěvu umělých kanálů, či občasné splouvání zahraničních řek obtížnosti WW-II až WW-V. (viz. plán akcí)
Ostatní členové mezi nás občas zavítají svézt se za teplých odpolední na otevřence, nebo když se v loděnici i mimo ni pořádá nějaká akcička, tak se také rádi zapojí.

Loděnice?

Loděnici máme na pravém břehu Radbuzy, mezi papírenskou lávkou a modrou ocelovou lávkou. Nebo jinak, loděnice stojí pod tržnicí na Mikulášském náměstí.
Je zde klubovna, která je každému členovi plně k dispozici. V rámci zkulturňování okolí se nám podařilo vybudovat volejbalové hřiště a přeměnit starou lepírnu na pinkponkárnu. Dále plánujeme upravit posezení s udírničkou a průběžně budujeme dětské hřiště.

Mládež?

Sekci mládeže, která se věnuje vodnímu slalomu vede od roku 2012 Vašek Kraus. Stránky, které obsahují více informací naleznete zde.

Naše aktivity?

My již trošku odrostlejší se inspirujeme u našich mláďat. Zima posilovna a tělocvična (basket, volejbal, fotbal... ). Nesmím zapomenout na každoroční nácvik eskymáckých obratů v bazénu. V létě kajak na řekách nebo na nově zbudovaném playspotu u Kalikovského mlýna či míč venku u loděnice. Oproti mládeži máme program zpestřen o čtvrteční schůzování v hospodě Na potravinách v Radčické ulici. Konkrétní akce lze najít v plánu akcí na letošní rok.

Vybavení?

Oddíl má k dispozici 4 erární plastové kajaky (2xVaňha, Necky, Železný), jednu plastovou a jednu laminátovou deblovku, plovací vesty a špricdeky, které si mohou členové zapůjčit.
Dále si členové mohou zapůjčit přívěsný vozík za auto na 8 lodí.
Více info o půjčování.

Příspěvky?

Základní roční oddílové příspěvky jsou: dospělí 160,- Kč, dorost 90,- Kč, mládež 70,- Kč.
Každý člen je přihlášen do Českého Svazu Kanoistů sekce Vodní turistiky. Detailní info o příspěvcích.

Kontakt?

Kontaktovat nás můžete tady.

Designed by MK & JL