Nástěnka

Starší plány akcí

Nejnovější diskuze

CPV Teplá 2020 -18. 09., 23:15-Chroust
Nástěnka -17. 09., 12:12-Lubošek
Odkazy na zajímavé stránky -15. 09., 23:40-Mener
Silvestr 2020 -15. 09., 20:04-Mener
Hamerák 2020 -12. 09., 00:25-Vlasta

Plán akcí

20.9.ČPV Střela
3.10.-4.10. ČPV Hamerský potok
16.10.Valná hromada oddílu
17.10.Vavřinec
17.10.Brigáda

Přihlášení

Jméno: Heslo: Registrace
Zapomenuté heslo

Plán akcí 2020

Pravidelné akce:

  • Letní úterky 17:00 Nohejbal v loděnici
  • Pravidelné čtvrtky 20:30 Schůze těch co přijdou - Restaurace Potraviny
TermínAkcePoznámkaVedoucí
7.1.Eskymáci 1Zieglerová
21.1.Eskymáci 2Zieglerová
31.1.-2.2.Přejezd Šumavy 2020Ulč
4.2.Eskymáci 3Zieglerová
18.2.Eskymáci 4Zieglerová
3.3.Eskymáci 5Zieglerová
14.3.Český pohár v eskymovánízrušenoZieglerová
17.3.Eskymáci 6Zieglerová
27.3.Vodácký bál
18.4.-19.4.ČPV OtavazrušenoUlč
8.5.-10.5.KopáčzrušenoUlč
16.5.BrigádaSlovan
16.5.Jesenický RETRO – VLNOLAMzrušeno
23.5.ČPV Sázavazrušeno
30.5.Kurz záchrany
6.6.-7.6.Kanál České Budějovice 1
13.6.ČPV Jihlavazrušeno
14.6.ČPV Svratkazrušeno
20.6.-21.6.ČPV Blanice
24.6.Valná hromada TJ ČSAD PlzeňKolínek
27.6.-28.6.Kanál České Budějovice 2
2.7.-5.7.Inny
31.7.-5.8.Dětskorienťácká OtavaLybor a Smrk
19.8.Brigáda Úhlavapřesunuto na 22.8.20
22.8.Brigáda na úhlavu,šupnuUlč
28.8.-30.8.Čerťáky
1.9.Schůze před Úhlavou
4.9.-6.9.ČPV ÚhlavaUlč
19.9.Teplá
20.9.ČPV Střela
3.10.-4.10.ČPV Hamerský potok
16.10.Valná hromada oddíluUlč
17.10.Vavřinec
17.10.Brigáda
12.12.Kuželky + besídka
27.12.-2.1.Silvestr

iCalendar

Další akce - jarní potoky a potůčky a kanály dle aktuálních informací na nástěnce v loděnici a hlavně na www.cadici.org

Telefonní čísla na vedoucí akcí:

Holba 739060328 Koukolík 724496070 Kulle 608911924 Jíra 604554258
Lukáš 724826449 Slovan 737131097 Brhel 721155226 Kůs 608541020
Ulč 603851816 Kocková 724038744 Kolínek 604277431 Fišera 602452898
Hlavatý 776299455 Špilar 777598272 Kovář 606793285 Zieglerová 608260790
Okrouhlý 604294482 Kullová 608002737 Nový 776292500 Syková 725940908

Výbor oddílu:

  • Ulč - předseda
  • Okrouhlý - hospodář
  • Slovan - správa loděnice, požární technik,
  • Čechová - správa krákorce, správa skříněk
  • Lukáš - web, zápisy z jednání
  • Syková - komunikace s úřady
  • Kulle - výběr příspěvků, půjčování materiálu
Designed by MK & JL