Úhlava 2008 (6.9.2008) - kajak ženy

K1 muži K1 ženy C 1 C2 dospělí K1 dívky K1 ho‘i C2 mládež
Diskvalifikovaní Oddíly dospělí Oddíly mládež
Pořadí Číslo Jméno Oddíl  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Čistý čas Výsledný čas Body Hodnocení
1 53 Renata Neumannová Racek Brno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:54:50 00:54:50 0 99
2 61 Blanka Smělá VK Poldi Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:58:47 01:03:47 5 98
3 158 Martina Šandová TJ Spoje Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 01:00:37 01:05:37 5 97
4 70 Jitka Millerová KVT Rakovník 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:01:22 01:11:22 10 96
5 48 Marketa Nejedlá Racek Brno 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 00:54:08 01:14:08 20 95
6 38 Barbora Rothová KV Karlovy Vary 0 0 5 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 01:13:20 01:28:20 15 94
7 16 Eva Pelikánová KVS Praha 0 0 5 0 0 0 0 0 5 0 5 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:08:44 01:33:44 25 93
8 57 Ivana Čápová VK Poldi Kladno 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 5 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:08:36 01:48:36 40 92
9 151 Helena Proke‘ová TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:43:08 01:53:08 10 91
10 85 Petra Hladíková Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 01:50:54 02:00:54 10 90
11 160 Ludmila Trnobranská TJ Spoje Praha 0 5 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 5 0 5 0 5 0 0 0 0 01:05:50 02:05:50 60 89
12 80 Ludmila Petráková Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 0 5 0 0 20 0 0 0 0 5 0 01:34:35 02:29:35 55 88
13 92 Jana Kochtová Vodáci Prachatice 0 0 5 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 20 0 0 0 5 5 0 01:52:05 02:37:05 45 87
14 124 Gabriela Homolová Žabou‘ 0 0 20 0 0 0 0 5 0 0 20 20 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 01:31:08 02:46:08 75 86
15 148 Petra Dífková TJ Union Plzeň 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 01:37:08 02:47:08 70 85
16 186 Hana Hanzalová AQUA Týnec nad Sázavou 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 02:26:58 03:01:58 35 84
17 211 Dana Pe‘ková Kotva Braník 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 20 5 20 0 0 0 0 5 5 5 0 0 01:55:16 03:15:16 80 83
18 231 Irena Maňasová Dronte 20 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 20 5 0 20 5 5 0 5 0 0 01:56:31 03:26:31 90 82
19 229 Jitka Haltufová Dronte 20 0 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 20 0 0 0 0 0 0 02:01:21 03:41:21 100 81
20 24 Hana Žambůrková KČT Úhlava 0 0 20 0 0 0 20 0 5 0 20 0 0 20 0 20 0 20 0 0 0 0 01:50:04 03:55:04 125 80
21 133 Markéta Navrátilová Rucký Ondřej 0 0 20 5 0 0 20 0 20 20 0 5 20 20 0 0 20 0 0 0 0 0 01:33:58 04:03:58 150 79
22 190 Kateřina Tesařová Albatros Písek 0 0 20 0 0 0 0 20 0 0 20 0 20 20 0 5 5 0 0 0 0 0 02:38:06 04:28:06 110 78
23 189 Lucie Tesařová Albatros Písek 0 0 20 0 0 0 0 20 20 0 20 20 20 5 0 20 0 5 0 20 0 0 02:38:27 05:28:27 170 77
24 6 Irena Baxová TJ Perun Praha 20 5 20 0 20 0 0 0 20 20 20 0 20 20 0 20 20 20 0 20 0 0 01:44:46 05:49:46 245 76
25 173 Iveta Šilhavá KK Slávia Praha 0 0 20 0 0 5 20 0 20 0 20 20 20 0 0 20 20 0 0 20 0 0 03:03:05 06:08:05 185 75
26 178 Petra Povolná KK Slávia Praha 0 0 20 0 0 0 20 20 5 20 20 20 20 20 0 20 20 0 0 0 0 0 03:05:42 06:30:42 205 74
27 172 Radka Pospí‘ilová KK Slávia Praha 0 0 20 20 20 20 0 20 0 0 20 20 20 20 0 20 5 20 0 20 0 0 03:08:35 07:13:35 245 73
Připomínky posílejte na email v obrazku.