Úhlava 2008 (6.9.2008) - deblkánoe dospělí

K1 muži K1 ženy C 1 C2 dospělí K1 dívky K1 ho‘i C2 mládež
Diskvalifikovaní Oddíly dospělí Oddíly mládež
Pořadí Číslo Jméno Oddíl  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Čistý čas Výsledný čas Body Hodnocení
1 159 Jan Rabiňák
Ondřej Rabiňák
TJ Spoje Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:14:32 01:24:32 10 99
2 52 Jindřich Neumann
Tomá‘ Neumann
Racek Brno 0 0 5 0 0 0 5 20 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 01:12:55 01:52:55 40 98
3 122 Petr Šlechta
Lenka Šlechtová
Žabou‘ 0 0 5 0 0 0 0 0 5 10 5 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 01:38:30 02:13:30 35 97
4 19 Otakar Chramosta
Jiří Fichtner
KČT Úhlava 0 5 20 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 5 0 5 0 0 0 0 01:18:48 02:13:48 55 96
5 35 Pavel Machura
Josef Havel
KČT Kdyně 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 02:12:22 02:32:22 20 95
6 116 Jiří Kolovský
Ilona Kolovská
Kolečko group 0 0 20 0 0 0 0 5 0 0 20 0 20 0 0 0 0 5 0 0 0 0 01:31:37 02:41:37 70 94
7 46 Michal Šíf
Hana Ondriková
DDM SOVA Cheb 0 0 20 0 0 0 0 5 0 0 5 20 0 0 0 5 5 5 5 5 0 0 01:29:35 02:44:35 75 93
8 54 Pavel Hru‘iloci
Zdena Tischerová
Racek Brno 0 0 20 0 0 5 0 5 0 0 20 5 5 0 0 20 20 0 5 0 0 0 01:08:08 02:53:08 105 92
9 222 Radek Stach
Tereza Stachová
VK Slavoj Praha 0 0 20 0 0 0 0 5 0 0 0 5 5 5 0 20 5 5 0 0 0 0 01:46:31 02:56:31 70 91
10 207 Tomá‘ Bruer
Lada Králová
TJ Bohemians Praha 0 0 20 0 0 0 20 5 0 0 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 02:03:11 02:58:11 55 90
11 157 Jan Pergl
Martin Pergl
Los Perglos 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 20 0 20 0 0 20 5 20 0 0 0 0 01:26:23 03:01:23 95 89
12 39 Miloslav Blahník
Pavel Berounský
KV Karlovy Vary 0 0 20 0 0 0 20 0 0 0 20 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 01:43:32 03:03:32 80 88
13 32 Tomá‘ Křepinský
Petra Vacková
50.OVS Černá střela Plzeň 0 0 20 0 0 0 5 0 0 0 20 0 0 20 0 5 5 0 0 0 0 0 01:55:01 03:10:01 75 87
14 47 Petr Dolej‘
Michaela Míková
DDM SOVA Cheb 0 0 5 0 0 0 5 20 20 0 5 0 0 0 0 5 20 5 5 5 0 0 01:37:53 03:12:53 95 86
15 23 Michal Švihla
Dagmar Švihlová
KČT Úhlava 20 0 5 0 0 0 5 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0 01:50:30 03:20:30 90 85
16 121 Dan Hasnedl
Jaroslava Prokopová
Žabou‘ 0 0 20 0 0 0 0 20 5 0 20 5 20 5 0 5 0 5 0 0 0 0 01:43:45 03:28:45 105 84
17 20 Zdeněk Čech
David Barák
KČT Úhlava 20 0 20 0 0 5 5 0 20 0 20 5 5 0 0 5 5 5 0 0 0 0 01:39:03 03:34:03 115 83
18 33 Petr Koptík
Lenka Siváková
50.OVS Černá střela Plzeň 0 0 20 0 0 0 20 0 5 0 20 20 0 0 0 20 5 5 0 0 0 0 01:57:22 03:52:22 115 82
19 83 Karel Fait
Ale‘ Skřivan
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 0 20 0 0 0 20 0 0 0 20 5 20 0 0 20 0 5 0 5 0 5 01:53:25 03:53:25 120 81
20 125 Petr Bláha
Petr Bláha
Žabou‘ 0 5 20 0 0 0 5 0 5 0 20 20 0 5 0 20 20 20 5 0 0 0 01:34:49 03:59:49 145 80
21 208 Jan Kukla
Michaela Nováková
TJ Bohemians Praha 0 0 20 0 0 0 0 5 20 20 5 0 20 5 0 20 5 5 0 0 0 0 02:03:13 04:08:13 125 79
22 55 Magdalena Semarádová
Antonín Zrůstek
Racek Brno 5 0 20 20 0 5 20 5 20 0 20 5 20 0 0 20 0 5 5 20 0 5 01:12:54 04:27:54 195 78
23 34 Jaroslav Iha
Pavel Márz
KČT Kdyně 0 0 20 0 0 0 20 20 5 5 20 20 0 0 0 20 5 5 0 0 0 0 02:07:58 04:27:58 140 77
24 21 Barbora Doležalová
Gabriela Vavřičková
KČT Úhlava 20 0 20 20 0 0 20 5 20 5 20 0 20 5 0 20 5 5 0 0 0 0 01:51:38 04:56:38 185 76
25 89 Josef Vladimír
Kačka Kabilková
Vodáci Prachatice 0 5 20 20 0 20 20 0 20 20 20 0 20 5 0 20 5 5 0 0 0 5 01:54:00 05:19:00 205 75
26 87 Milan Legát
Jana Mentlíková
Sportovní klub Kotva Plzeň 0 5 20 0 0 0 20 20 5 0 20 20 20 0 0 20 20 20 0 20 0 0 01:50:04 05:20:04 210 74
27 45 Jan Kozák
Daniel Šebo
DDM SOVA Cheb 20 0 20 20 20 20 20 5 20 0 20 0 20 0 0 20 0 5 5 20 0 0 01:38:44 05:33:44 235 73
28 90 Iveta Opletalová
Jolča Kabilková
Vodáci Prachatice 0 5 20 0 20 5 20 5 20 20 20 0 20 0 0 20 0 5 5 20 20 0 01:54:20 05:39:20 225 72
29 91 Anna Vachtová
Petrunka Madarová
Vodáci Prachatice 5 5 20 20 0 0 20 0 20 5 20 20 20 20 0 20 5 5 0 20 0 5 01:52:30 05:42:30 230 71
30 215 Pavel Bernard
Dana Bernardová
Extrémní jezdci na klidných vo 0 0 20 0 0 0 0 20 20 0 20 20 5 5 0 20 0 5 0 20 0 0 03:08:25 05:43:25 155 70
31 156 Martina Jak‘lová
Pavel Marek
Klatovy 20 0 20 20 20 20 0 0 20 20 20 20 0 20 0 20 0 20 0 20 0 0 01:24:41 05:44:41 260 69
32 115 Iva Leke‘ová
Jakub Leke‘
Štěpán Václav 20 5 20 20 0 0 20 5 20 20 20 5 20 20 0 20 0 20 0 20 0 0 01:31:45 05:46:45 255 68
33 225 Petr Hamáček
Václav Novák
Novák 20 0 20 20 20 0 20 0 20 20 20 0 20 5 0 20 0 20 5 20 0 0 02:43:31 06:53:31 250 67
34 130 Petr Kovářík
Martina Kárníková
DF Plzeň 20 0 20 5 0 0 20 20 20 20 20 0 20 20 0 20 20 20 5 20 0 0 02:27:59 06:57:59 270 66
35 217 Josef Pelí‘ek
Jitka Řehořová
Josef Pelí‘ek & spol. 20 5 20 20 20 0 0 20 20 5 20 20 20 20 0 20 5 20 5 20 0 0 02:49:10 07:29:10 280 65
36 218 Ota Morávek
Marie Machová
Josef Pelí‘ek & spol. 5 0 20 20 20 0 20 5 20 20 20 20 20 20 0 20 5 20 0 20 0 0 02:54:35 07:29:35 275 64
37 104 Karel Peták
Martin Prener
Modré vlnky 20 0 20 20 20 0 0 0 20 0 20 5 20 20 0 20 5 20 0 20 0 0 03:58:55 07:48:55 230 63
38 101 Jiří Hosnedl
Filip Keil
Modré vlnky 20 0 20 20 20 0 0 0 20 0 20 20 20 20 0 20 5 5 0 20 0 0 04:00:50 07:50:50 230 62
39 219 Kateřina Prokopcová
Luká‘ Řehoř
Josef Pelí‘ek & spol. 0 5 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 0 20 0 0 20 20 0 5 02:47:57 07:57:57 310 61
40 100 Tomá‘ Zitka
Jirka Prener
Modré vlnky 20 5 20 20 20 20 0 0 20 0 20 20 20 20 0 20 20 20 5 0 0 5 04:00:55 08:35:55 275 60
41 99 Jaroslav Frič
Tereza Kislingerová
Modré vlnky 20 5 20 20 20 20 0 0 20 20 20 20 20 20 20 20 5 5 0 20 0 0 04:01:10 08:56:10 295 59
Připomínky posílejte na email v obrazku.